Eshop s ručně vyráběnými šperky a zlatnický blog

  Eshop s ručně vyráběnými šperky a zlatnický blog

  Vítejte na novém webu zlatnické dílny Koneční. Naší největší láskou jsou originální šperky spojující uměleckou fantazii s precizním řemeslem. Přes 25 let vdechujeme Vašim přáním život a právě zakázková výroba autorských šperků nás inspirovala k vytvoření vlastních kolekcí. Jim věnujeme tyto stránky, náš eshop a blog, který čtete.

  Rozhodli jsme se Vám představit v tomto eshopu pouze vlastní ručně vyráběné kolekce šperků a originální neopakovatelné kousky. Věříme, že právě dotyk lidských rukou je důležitý pro vznik skutečně osobního spojení šperku a těla. Každému šperku, který zde najdete byla věnována zvláštní péče. Laser nebo 3D tisk jsou užitečné technologie, ale ztrácí se s nimi kouzlo jedinečnosti. Proto se nedivte, když zde nenajdete stovky sériově vyráběných modelů. Chceme eshop doplňovat postupně a s detaily naší práce Vás také seznamovat.

  Kvůli tomu jsme kromě eshopu připravili i tento blog, kde Vám chceme ukázat krásu zlatnické práce. Informovat Vás o novinkách z naší dílny i celého šperkařského světa. Rádi Vás seznámíme s postupy výroby, úpravou drahých kovů a výběrem přírodních kamenů. Rádi bychom Vám tu také poradili, jak se o své ozdoby starat nebo jak nejlépe oživit kouzlo starých šperků.

   

  Vaše Zlatnická dílna Koneční